Konferencijoje – apie Frankofoniją, ekonomiką ir politiką

2018-03-16

Kovo 20 d., antradienį, 17 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) minint Tarptautinę Frankofonijos dieną, vyks konferencija „Frankofonija, ekonomika ir politika“. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis internetu. Renginys – Frankofonijos mėnesio VDU dalis.

Renginyje pranešimus skaitys diplomatai ir verslininkai, dalyvaus J. E. Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe’as Jeantaud, Šveicarijos ambasadorius Latvijai, Lietuvai ir Estijai Konstantinas Obolenskis, Armėnijos ambasadorius Lietuvoje Tigranas Mkrtchyanas, „VIČI group“ Komunikacijos vadovas Mindaugas Snicorius.

Po konferencijos, 19.30 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks „Auros“ šiuolaikinio šokio vakaras. Choreografija – Bea Debrabant (Prancūzija), Birutė Letukaitė (Lietuva). Trukmė 45 min. Įėjimas nemokamas.

Konferenciją organizuoja Kauno m. savivaldybė, Prancūzų institutas Lietuvoje ir Vytauto Didžiojo universiteto Frankofonijos šalių universitetinis centras.

Renginys nemokamas. Bus teikiamas sinchroninis vertimas į lietuvių k.

Renginio plakatas (lietuvių k.)

Invitation (en français)

Apie Frankofonijos mėnesį VDU