Kanados ambasados Lietuvoje laikinojo reikalų patikėtinio p.  Richard Martin-Nielsen vizitas

2019-09-26

2019 m. rugsėjo 24 d. Vytauto Didžiojo universiteto Frankofonijos šalių centre lankėsi Kanados ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis p.  Richard Martin-Nielsen, kuris neseniai pradėjo eiti pareigas mūsų šalyje. Susitikime dalyvavo VDU Humanitarinių mokslų fakulteto dekanė prof. Rūta Eidukevičienė, VDU Frankofonijos šalių centro koordinatorė dr. Giedrė Pranaitytė ir VDU Tarptautinių ryšių departamento koordinatorius Vaidas Dačiola. Pokalbio metu buvo aptartos  naujos bendradarbiavimo iniciatyvos ir frankofonijos idėjų sklaidos perspektyvos. Be to, svečias apžiūrėjo VDU akademinių studijų erdves. Prof. Milda Danytė  jam išsamiai pristatė Kanados literatūros ir kultūros studijų plėtros galimybes, pabrėždama augantį studentų susidomėjimą šia mokslinių tyrimų sritimi.

Nuotraukoje matyti: VDU HMF dekanė doc. Rūta Eidukevičienė, Tarptautinių ryšių departamento atstovas Vaidas Dačiola, Kanados laikinasis reikalų patikėtinis p. Richard Martin-Nielsen ir VDU Frankofonijos šalių centro koordinatorė dr. Giedrė Pranaitytė. Nuotrauka Gretos Garnytės.